Menu

Dlaczego my?

Agroturystyka

Dla niektórych to położona na uboczu agroturystyka, która za sprawą bliskości przyrody jest doskonałą formą wypoczynku w pobliżu miejscowości takich jak Bydgoszcz, Inowrocław, Złotniki Kujawskie, Lubostroń, Nowa Wieś Wielka.

Pensjonat

Jednak za sprawą komfortowo wyposażonych pokoi, które posiadają przestronne łazienki, duże telewizory LCD oraz dostęp do szerokopasmowego internetu wiele osób mówi na nasz obiekt pensjonat. Często słyszymy, że nasz obiekt to najlepszy pensjonat w Inowrocławiu, najlepszy pensjonat w Złotnikach Kujawskich, najlepszy pensjonat w Nowej Wsi Wielkiej.

Tanie pokoje dla firm

Z uwagi na indywidualne podejście do klienta staramy się jak najlepiej dobrać ofertę do potrzeb naszych klientów. Zdarza się, że odbieramy telefon, a w słuchawce słyszymy, że potrzebne są pokoje dla pracowników. Zawsze z radością odpowiadamy, że jak najbardziej chętnie oferujemy noclegi dla firm. Nasi Goście – pracownicy firm doceniają kuchnię, gdzie mogą przygotować sobie posiłki oraz altanę, gdzie mogą odpocząć po ciężkim dniu w pracy. To właśnie tacy goście piszą opinie o naszym obiekcie, że to tanie pokoje dla firm w Złotnikach Kujawskich, komfortowe pokoje dla firm w Nowej Wsi Wielkiej, a również przestronne pokoje dla firm w Inowrocławiu, a zdarzało się, że pisali również, że to najlepsze pokoje dla firm w Bydgoszczy!

Noclegi dla pracowników

Chętnie organizujemy imprezy firmowe przy grillu. Wiemy jak zadbać, aby pracownicy miło spędzili czas w naszej altanie. To właśnie po takich imprezach organizatorzy najczęściej potrzebują noclegów dla pracowników. Wieczorne zabawy przy muzyce i smaczne dania z grila sprawiają, że nie chce się wyjeżdżać. Wtedy często słyszmy, że nasze noclegi dla pracowników w Złotnikach Kujawskich są jedyne w swoim rodzaju, że nasze noclegi dla pracowników w Nowej Wsi Wielkiej to wspaniała integracja pracowników lub, że nasze noclegi dla pracowników w Inowrocławiu to wyjątkowe scalenie zespołu po ciężkiej pracy

Hotel

Często słyszymy, że nasz obiekt jest lepszy niż nie jeden hotel w Inowrocławiu, hotel w Lubostroniu, hotel w Złotnikach Kujawskich, hotel w Nowej Wsi Wielkiej, czy nawet hotel w Bydgoszczy. Za każdym razem nam to schlebia.

Sam zdecyduj czym dla Ciebie jest Drzemka? Czy to hotel, czy to pensjonat, czy to agroturystyka, czy to tanie pokoje dla pracowników, czy to noclegi dla firm. Nie ważne jak nazwiesz nasz obiekt. Ważne, abyś miło wspominał spędzone u nas chwile!